מוצרים

הכל מתחבר! מגוון פתרונות הצמדה והדבקה מבית DIEL

המומחיות שלנו היא לחבר דברים. במשך יותר מעשרים שנה אנו מספקים פתרונות הצמדה והדבקה לתעשיית המכשור הרפואי, האריזות והמיקרו אלקטרוניקה. 

הידע והמומחיות של אנשי הצוות ההנדסי שלנו יחד עם המיכון, הטכנולוגיות ומגוון חומרי הגלם העומדים לרשותנו מאפשרים לנו ללוות אותך לכל אורך הדרך: החל מייעוץ טכנולוגי בשלב המו"פ של המכשיר החדש שלך , עבור דרך יצירת אב-טיפוס ועד לייצור סדרתי בכמויות גדולות.

מכשור רפואי

אנו ערוכים להתמודד עם  ייצור סדרתי של מדבקות ברמות הדיוק הגבוהות ביותר: בחיתוך הצורני של המדבקה, בהרכבה במספר שכבות והכל תוך התאמה לשימושיות המוצר והקפדה על תנאי "מפעל נקי".

זאת המומחיות שלנו: מפיתוח עד ייצור.

הקודם
הבא

פתרונות אריזה מתקדמים

DIEL מתמחה בפיתוח פתרונות ייחודיים לעולם האריזות. סגירה חוזרת (BandSeal™), שפופרות ידידותיות לסביבה (FlexTube™), מדבקות לאבטחה ובקרת פתיחה ושימוש ועוד. זאת ההתמחות שלנו – משלב הפיתוח ועד הייצור הסדרתי.

תווית – פתרונות עיטור אריזות

תוויות הנדבקות מעצמן: הידע והניסיון שלנו יחד עם מגוון חומרי הגלם וטכנולוגיות הדפסה מגוונות מאפשרים לנו לספק לך את המדבקה האידאלית שתתאים בדיוק לתהליך ייצור האריזה של המוצר שלך ולהפוך אותו לבולט ומיוחד על המדף. אנו מזמינים אותך להתייעץ אתנו ללא התחייבות כבר בתחית תהליך פיתוח המוצר החדש שלך. 

מדבקות ופתרונות סגירה חוזרת: היום, כשהמודעות לשמירת איכות הסביבה  ותודעת החיסכון עולים בהתמדה בקרב רוב הצרכנים, חובה על כל יצרן לחשוב גם על השימוש האופטימאלי במוצר. ברשותנו מגוון פתרונות לסגירה חוזרת של מוצרי מזון, קוסמטיקה, טיפוח, היגיינה אישית וכימיקלים. החל ממדבקות ועד לפסי סגירה חכמים. 

תוויות רב שכבתיות (ספרונים): השימוש בספרונים הנצמדים לאריזה כמדבקה רב שכבתית מאפשר לתת ללקוח מידע רב ומגוון מבלי להעמיס על עיצוב האריזה: החל מהוראות בטיחות לשימוש בכימיקלים ועד מתכונים למוצרי מזון. הספרונים שלנו עומדים בכל דרישות הרגולציה ותנאי השימוש במוצר.

סגרים רב פעמיים לתעשיית המזון

di-el מוצרים

BEND-SEAL

פטנט חדש שמצטרף למשפחת הסגרים שפותחה ומיוצרת על ידי חברת די-אל מיועד ליישום על גבי שקיות, למוצרים המכילים אבקות וכן מוצרים המאוכסנים בתנאי קירור.

קרא עוד »
di-el מוצרים

PAK-SEAL

סגרים רב-פעמיים לתעשיית המזון, פטנט עולמי שפותח ומיוצר ע"י חברת די-אל, המיועד לסגירה רב פעמית של שקיות מזון גמישות ויישום אוטומטי.

קרא עוד »
di-el מוצרים

CLIK-ZIP

פטנט חדש הנותן מענה מושלם לאריזות מזון גמישות שונות ולסדרות מוצרים שונות, מגוון מוצרינו מיושם ע"י מכונות יעודיות שפותחו על ידינו. מתאים לאריזות שונות במידות רוחב משתנות,

קרא עוד »

סרטי בטיחות

דבק בטיחות מזכיר בתפקודו את חותמות השעווה של העת העתיקה. בדומה להם, הוא משאיר סימנים ייחודים לאחר פתיחתו ומאפשר לוודא את דיסקרטיות התוכן עליו הוא אמור לשמור.

di-el מוצרים

סרט הגנה לקרטונים

סרט הגנה המיועד לסגירת קרטונים. יחודי בתכונותיו ומאפשר מעקב אחרי אי פתיחת האריזה מרגע המשלוח עד רגע הגעתה לנמען. ניתן להדפיס לוגו ו/או כל מידע

קרא עוד »
di-el מוצרים

סרטי בטיחות לאריזות

סרטי סגירה לאריזות, המאפשרים לך השולח, ביטחון של 100% בעת שליחת החבילה וביטחון מלא כי החבילה שהגיעה ליעדה כשהיא סגורה לא נפתחה בדרכה אל הלקוח (TAMPER PROOF).

קרא עוד »